Executive MBA w Sporcie – nowy program GFKM i AWFiS w Gdańsku

Powrót do aktualności

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów oraz Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku tworzą nowy, profilowany program Executive MBA w Sporcie!

Umowę o współpracy GFKM i AWFiS w Gdańsku 30 maja 2023 roku podpisali prof. dr hab. Paweł Cięszczyk, Rektor AWFiS oraz Jolanta Szydłowska, Prezeska Zarządu GFKM. Obecni byli także: dr hab. Barbara Duda-Biernacka, prof. AWFiS, Prorektor ds. Kształcenia, Mirosław Kulig, Kwestor AWFiS oraz Halina Frątczak, Dyrektor ds. Organizacji MBA w GFKM.

Zupełnie nowy Program Executive MBA

Dzięki współpracy Szkoły Biznesu GFKM i gdańskiej AWFiS powstanie nowy, wyjątkowy program Executive MBA w Sporcie odpowiadający na potrzeby liderów i liderek świata sportu. To doskonała propozycja dla menedżerów i menedżerek pracujących na co dzień w klubach sportowych, firmach i instytucjach organizujących wydarzenia sportowe albo zarządzających zespołami, ośrodkami i obiektami sportowymi.

Profilowany program Executive MBA da uczestnikom nie tylko możliwość pogłębienia wiedzy i zdobycia nowych kompetencji z szeroko pojętego obszaru zarządzania. Pomoże również lepiej zrozumieć sportowy biznes, analizować i planować kierunki rozwoju klubów, ośrodków czy firm związanych ze sportem oraz wdrażać konkretne działania odpowiadające potrzebom organizacji.

Wypowiedzi Rektora AWFiS oraz Prezeski GFKM

– Połączenie sił GFKM i AWFiS pozwoli na stworzenie programu MBA, który odpowie na realne wyzwania kadry menedżerskiej, wzbogaci uczestników o solidną dawkę praktycznej wiedzy, konkretnych rozwiązań oraz umiejętności i kompetencji do zarządzania w sporcie. Doświadczenia dydaktyczne GFKM i AWFiS pozwolą na stworzenie nowej jakości w kontekście kształcenia kadry menedżerskiej w tej wyjątkowej dziedziniemówi Jolanta Szydłowska, Prezeska Zarządu Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.

–  Jesteśmy dumni, że jako pierwsza uczelnia sportowa w Polsce otwieramy prestiżowe studia MBA. Mam nadzieję, że ta współpraca rozwinie kształcenie kadry menadżerskiej na najwyższym poziomie. mówi rektor AWFiS w Gdańsku prof. dr hab. Paweł Cięszczyk

Pierwszy nabór planowany jest jesienią 2023. Szczegóły programu znajdziesz: tutaj.