GFKM Leadership Conference 2023: Organizacja Jutra

Powrót do aktualności

Ruszyły zapisy na kolejną VI edycję GFKM Leadership Conference! Wydarzenie odbędzie się 29 września 2023 roku w Olivia Star Top na terenie biznesowego serca Trójmiasta – Olivia Centre. W tym roku motywem przewodnim jest pytanie: jak będzie wyglądać organizacja jutra? Porozmawiamy o zmieniającej się rzeczywistości, pojawiających się trendach rynkowych, nowych technologiach i digitalizacji oraz zagrożeniach i szansach związanych z wykorzystaniem AI w biznesie.

W tym roku odbędzie się szósta edycja naszej konferencji skupiającej wokół siebie praktyków biznesu, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. To przestrzeń, w której osoby na co dzień stawiające czoła różnym wyzwaniom biznesowym mogą zmienić swój punkt widzenia. Mają okazję poznać doświadczenia partnerów z branży i nawiązać nowe relacje.

Korzyści z udziału

Uczestnicy będą mieli możliwość nie tylko wysłuchać prelegentów, ale również nawiązać z nimi dialog, podzielić się osobistymi doświadczeniami i własnymi spostrzeżeniami. Wydarzenie kierowanie jest głównie do menedżerów i przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z najnowszych osiągnięć nauki i biznesu, wdrażać nowoczesne sposoby zarządzania i stale rozwijać się jako liderzy, i jako ludzie.

GFKM Leadership Conference 2022

Poprzednia edycja

W zeszłym roku rozmawialiśmy o przywództwie inkluzywnym, kulturze włączenia i współpracy na rzecz wspólnego dobra. Gościliśmy ponad 120 osób z różnych branż i z różnym doświadczeniem. Rozmawialiśmy o praktycznych rozwiązaniach organizacyjnych na rzecz różnorodności i równości oraz korzyściach i wyzwaniach w związku z implementacją działań w obszarze DEI. Gościliśmy prezesów i założycieli firm, specjalistów_tki, menedżerów_ki, psychologów i coachów.

GFKM Leadership Conference 2022

Co nas czeka w tym roku?

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji. Jesteśmy pewni, że jest to bardzo dobra okazja do zdobycia wiedzy i inspiracji. Podczas wydarzenia przybliżymy wyniki autorskich badań związanych z wyzwaniami liderów i liderek w Polsce oraz perspektywach na przyszłość. Porozmawiamy o nowych technologiach, digitalizacji i AI w biznesie. Przedstawimy konkretne rozwiązania, inspirujące projekty i kampanie, a także spędzimy wspólnie przerwy przy kawie i networkingu. Na zakończenie podsumujemy nowo zdobytą wiedzę podczas panelu dyskusyjnego.

GFKM Leadership Conference 2022

W tym roku nie zwalniamy tempa! Wśród zaproszonych do wygłoszenia prelekcji gości znajdziemy między innymi:

O czym opowiedzą konkretni goście? Kogo jeszcze będziecie mieli okazję zobaczyć na konferencji? Sprawdźcie sami! Więcej informacji oraz zapisy dostępne na stronie: www.leadershipconference.pl. Do zobaczenia niebawem!

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Gdańska.

ZAPISZ SIĘ