Klub Absolwentów MBA GFKM – 19 października 2017

Powrót do aktualności

W trakcie prelekcji porozmawiamy o kluczowych aspektach związanych z wdrażaniem systemów informatycznych w firmach małych i dużych. Poruszymy temat błędów, ale również dróg do sukcesu w trakcie realizacji projektów ICT. Uczestnicy dowiedzą się jak dlaczego biznes nie rozumie techniki i co można zrobić aby to zmienić. W ramach pracy warsztatowej przygotujemy szablon dokumentacji projektu i nauczymy się ją czytać.

 

Kluczowe aspekty jakie zostaną poruszone:

  • Jak zaplanować projekt, aby zwiększyć szanse sukceu?
  • Dokumentacja – czym jest i czy należy się jej obawiać?
  • Komunikacja i… czyli jakie są najważniejsze aspekty w trakcie realizacji projektu?

 

19 października (czwartek)
17:00-19:00
Olivia Business Centre, Olivia Gate, 3p.
 
Zapisy: tutaj
Ważne! Pierwszeństwo zapisów mają absolwenci studiów Executive MBA w GFKM.

 

PRELEGENT

Łukasz Olechnowicz

Łukasz Olechnowicz

Od wielu lat związany z zarządzaniem projektami i procesami. Realizował złożone projekty rozwojowe i organizacyjne dla firm z sektorów: budownictwa, telekomunikacji, energetyki i bankowości. Uczestniczył we wdrożeniach systemów B2B (m.in. klasy ERP, CRM) dla kilkuset użytkowników. Posiada wiedzę (potwierdzoną certyfikatami IPMA oraz PRINCE2) oraz doświadczenie w zakresie zarządzania projektami. Wpisany jest na listę doradców PARP, jest członkiem International Project Management Association.

Przez 4 lata zarządzał pomorskimi spółkami informatycznymi, będąc odpowiedzialnym za sprzedaż i prowadzenie projektów ICT zarówno dla Klientów korporacyjnych, jak i z sektora MSP. Od tego roku pełni funkcję prezesa zarządu Dynaminds sp. z o.o., spółki specjalizującej się w contractingu IT.

Współpracuje z uczelniami publicznymi w Trójmieście, gościnnie prowadząc wykłady i warsztaty dla studentów z zakresu zarządzania oraz zakładania własnej działalności.