Jagoda Owczarek

Jagoda Owczarek to trener biznesowy, specjalista ds. szkoleń i projektów doradczych z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.

Specjalizuje się w szkoleniach oraz projektach doradczych z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Prowadzi szkolenia doskonalące kompetencje kierownicze, z obszaru budowania zespołu, komunikacji, obsługi klienta itp. Koordynuje projekty z obszaru HR m.in. badanie kompetencji pracowników metodą DC i AC, budowanie standardów operacyjnych dla działów handlowych i obsługi klienta, wdrażanie systemów ocen okresowych, rekrutacja i selekcja pracowników.
W ramach studiów MBA prowadzi zajęcia z zakresu CSR – społecznej odpowiedzialności biznesu.
Jest magistrem psychologii, ukończyła kurs trenerski asygnowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Posiada Certyfikat NLP Practitioner. Ukończyła czteroletnie szkolenie w zakresie terapii psychoanalitycznej.

Jako trener szkoliła pracowników wszystkich szczebli zarządzania, pracowników produkcji oraz działów handlowych, call centre i obsługi klienta. Zrealizowała liczne projekty doradcze i rozwojowe we współpracy z Działami HR. Współtworzyła i prowadziła zajęcia w ramach podyplomowych studiów Akademia Rozwoju Umiejętności Trenerskich dla Uniwersytetu SWPS. Przez 2 lata prowadziła projekt szkoleniowo-doradczy współfinansowany przez UE szkoląc z obszaru CSR małe i średnie przedsiębiorstwa.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując m.in. dla:
Bank BPH, PGNiG, Grupa Żywiec SA, Ergo Arena, Atena SA, ZUS, Stock Polska SA, Poczta Polska, Postdata SA, Blue Media

Uczestnicy zajęć szczególnie cenią Jagodę Owczarek za poczucie humoru i umiejętność nawiązania kontaktu z uczestnikami. Jednak zawsze na pierwszym miejscu stawia konkrety i możliwość praktycznego zastosowania przekazywanej wiedzy.

Większość energii poza pracą skupia na wychowaniu trójki dzieci. Latem plażuje, zimą doskonali jazdę na nartach. Uwielbia remonty i szybką jazdę samochodem.

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco o aktualnych wydarzeniach!Dbamy o Twoje dane, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Tak, wyślij mi Newsletter.

FreshMail.pl