Michał Kisza

Specjalizuje się w skutecznym przeprowadzaniu potrzebnych zmian w procesie realizacji od pojedynczych projektów po całe programy, szczególnie w takich sytuacjach, gdzie jest niezwykle trudno ustalić szczegółowy plan działania na początku a sam proces realizacji projektu warto modyfikować w miarę postępów prac i zdobywania przez zespół doświadczenia.

Doświadczenie zawodowe zdobywał przez ostatnie 11 lat głównie w obszarze projektów IT i firm technologicznych, doświadczając zarówno sukcesów jak i sytuacji trudnych, które dużo uczą. Kilka razy w roku bierze udział w projektach doradczych dla firm spoza głównego obszaru swojej specjalizacji (firmy  produkcyjne  i  usługowe), by szukać możliwości zastosowania posiadanej wiedzy i doświadczenia w nowych wymagających obszarach.

Unikatowość swoich kompetencji buduje w oparciu o filozofię Agile (i metody z niej się wywodzące), teorię ograniczeń (szczególnie jej zastosowania w świecie projektów), metody przeprowadzania zmian organizacyjnych oraz rozwijając swoje zdolności przywódcze.

Doświadczenie szkoleniowe zdobywał przez ostatnie 5 lat prowadząc ponad 100 komercyjnych szkoleń w ramach studiów podyplomowych z zarządzania projektami (m.in. w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu oraz Poznaniu, E&Y Academy of Business w Warszawie, Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie czy Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów) oraz dedykowanych programów szkoleniowych dla firm i instytucji z którymi współpracował. Od kilku lat doskonali technikę prowadzenia szkoleń w oparciu o mapy myśli oraz przemyślany system powtórek materiału, wbudowany w samo szkolenie.

Jak twierdzi, szkolenie innych stymuluje do znacznie lepszego, praktycznego opanowania używanych metod i narzędzi. Nie zawsze łatwe pytania od uczestników szkoleń pomagają lepiej zobaczyć granice swoich własnych kompetencji i je rozwinąć.

Influencerzy: Steven Covey, Tony Buzan, Jim Highsmith, John Maxwell, Eliyahu Goldratt, William Dettmer, Mike Cohn, Jeff Sutherland, Ken Schwaber, Jim Benson, Simon Sinek, John Kotter, Michał Wawrzyniak

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco o aktualnych wydarzeniach!Dbamy o Twoje dane, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Tak, wyślij mi Newsletter.

FreshMail.pl