Wiktor Małaszek

Logistyk, praktyk, pragmatyk Trener i konsultant. Od ponad 12 lat prowadzi działalność szkoleniową i doradczą z wielu obszarów logistyki i produkcji w tym czasie przeszkolił kilka tysięcy uczestników, tylko w ostatnim roku zrealizował ponad tysiąc godzin szkoleniowych w różnych obszarach logistyki.

Specjalizuje się nie tylko w szkoleniach ale przede wszystkim w łączeniu teorii z praktyką w działaniach doradczych. Cechą wyróżniającą go na tle innych doradców jest fakt że chętnie podejmuje tematy zgłaszane przez uczestników szkolenia i odnosi się do zgłaszanych rzeczywistych zagadnień. W swojej działalności jest skoncentrowany na uzyskaniu najlepszych efektów współpracy z uczestnikami szkoleń i prac projektowych.

Autor i współautor wielu projektów logistycznych z zakresu magazynowania i zarządzania zapasami min. w branży elektrotechnicznej, drzewnej, chłodnictwie oraz artykułów gospodarstwa domowego. Autor i współautor projektów dotyczących logistyki produkcji (w tym prac optymalizacyjnych przy produkcji wielkoseryjnej).

Praktyk z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich w zakładach przemysłowych i handlowych, osoba która zdobytą wiedzę logistyczną potrafi przenieść na rzeczywiste, racjonalne rozwiązania.

Swoje doświadczenie i warsztat praktycznych rozwiązań wykorzystuje w czasie projektów doradczych w firmach różnych branż, gdzie z powodzeniem wykazuje skuteczność i efekt synergii rozwiązań z obszarów logistyki i LEAN.

Jego pasje to nie tylko logistyka – jest aktywnym kajakarzem, prezesem klubu kajakowego gdzie łączy zdolności organizacyjne konieczne przy prowadzeniu klubu i organizacji wypraw kajakowych z ogromną satysfakcją, jaką daje uprawianie sportu – w tym przypadku pływanie kanu.

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco o aktualnych wydarzeniach!Dbamy o Twoje dane, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Tak, wyślij mi Newsletter.

FreshMail.pl