Prezes GFKM Jolanta Szydłowska z tytułem Menedżera Pomorza CSR 2021 roku!

Powrót do aktualności

W czwartek 30 czerwca odbyła się Gala Konkursu Menedżer Pomorza. W Progres Event&Conference na terenie Garnizonu nagrodzono najlepszych liderów województwa pomorskiego. Wśród Laureatów znalazła się także Prezes GFKM Jolanta Szydłowska!

Nagroda Menedżera Pomorza 2021 CSR Jolanta SzydłowskaMenedżer Pomorza to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w regionie. W XXII edycji konkursu, oprócz nagrody głównej, wyróżniono także menedżerów sportu, zdrowia, kultury i CSR. Laureatów wyłoniła kapituła plebiscytu, która składała się z reprezentantów pomorskiego samorządu, organizacji biznesowych, nauki, mediów oraz laureatów poprzednich edycji konkursu.

– Doszliśmy do wniosku, że zarządzanie, menedżment, prowadzenie firmy czy organizacji wymyka się jednej prostej regule. Jest tak wiele dziedzin pozabiznesowych, gdzie osoba menedżera jest kluczowa. Są to dziedziny, które eksperci nazywają miękkimi. Trudno jest porównać kierowanie jednostką publiczną, zaspokajającą potrzeby społeczne z kierowaniem prywatnym biznesem. Nie chcieliśmy tego robić, stąd w tym roku kilka kategorii konkursowych, które pozwolą ocenić nominowanych według różnych kryteriów. Podkreślam, że rozstrzygnięcia to nie efekt plebiscytu, ale merytorycznej pracy kapituły konkursu, dyskusji, analizy osiągnięć, kompetencji, relacji ze środowiskiem – mówi Artur Kiełbasiński, redaktor naczelny Dziennika Bałtyckiego.

Laureatką nagrody Menedżer Pomorza w zakresie CSR została Jolanta Szydłowska – prezeska Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów oraz przewodnicząca i inicjatorka Pomorskiego Zespołu ds. Kobiet

– Chciałabym bardzo podziękować kapitule konkursu za wyróżnienie, ale słysząc nazwiska nominowanych czuję się zażenowana. Te osoby wykonują niesamowitą pracę w różnych obszarach. W swoim życiu spotykam takich ludzi tysiące, którzy pomagają, tworzą, organizują, inicjują, wspierają, inspirują. Ich dokonań nie zgłębimy prawdopodobnie nigdy. Te spotkania uświadamiają mi, że muszę robić więcej i więcej, aby móc im dorównać. Dziękuję wszystkim, którzy są tak wspaniali i tyle robią dla naszego regionu i mieszkańców – powiedziała Jolanta Szydłowska.

Nagroda Menedżera Pomorza 2021 CSR Jolanta Szydłowska  Nagroda Menedżera Pomorza 2021 CSR Jolanta Szydłowska

źródło i zdjęcia z wydarzenia: Dziennik Bałtycki