MindHub #5 w Gdańsku

Powrót do aktualności

MindHub #5 w Gdańsku

Komunikacja w kryzysie, nie musi oznaczać kryzysu w komunikacji

Wydaje się, że wszystko masz w firmie pod kontrolą i niewiele może cię zaskoczyć ale świat nie jest do końca przewidywalny, a ludzie są tylko ludźmi i popełniają błędy. Czasem błędy przeradzają się w kryzys, a kryzys w komunikacyjna klapę. Wtedy zagrożona jest reputacja twojej firmy.

  • Czy kiedyś znalazłeś się w sytuacji, w której brak informacji wydawał ci się najlepszym wyjściem, a okazał się przysłowiowym „gwoździem do trumny”?
  • A może odwrotnie chciałeś powiedzieć zbyt wiele i utraciłeś kontrolę nad własnym przekazem.
  • Czy prawda jest lepsza od kłamstwa, a brak komentarza korzystniejszy od jego nadmiaru?

Jeśli chcesz porozmawiać o meandrach skutecznej komunikacji w kryzysie i nie tylko. Jeśli chcesz zastanowić się, czy we współczesnym świecie można jeszcze kontrolować komunikację zapraszam na spotkanie

21.05.2019

17:00-19:00

Olivia Business Centre, O4, sala Jowisz

ZAPISZ SIĘ

 

PRELEGENT

Magdalena Skorupka-Kaczmarek

Magdalena Skorupka-KaczmarekMagdalena Skorupka-Kaczmarek do stycznia 2019 roku rzeczniczka Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Do maja 2019 roku zastępca dyrektora w Biurze Prezydenta ds. Komunikacji i Marki Miasta. Z wykształcenia politolog, dziennikarka z 14 letnim stażem pracy w redakcjach polskiego Radia PR III, PR Katowice, Canal +, TVP 1 i 2, oraz TVP Gdańsk. Była również rzeczniczką i kierownikiem ds PR w Gdańskich Inwestycjach Komunalnych – spółce odpowiedzialnej za przeprowadzenie największych infrastrukturalnych inwestycji w Gdańsku przygotowywanych na EURO 2012. Specjalistka od kreacji wizerunku, komunikacji i doradztwa kryzysowego.