Neurony, hormony, kolce i balony

Powrót do aktualności

MindHub #6 w Gdańsku

Neurony, hormony, kolce i balony, czyli o neuronauce w zarządzaniu

Pogłębienie i popularność wiedzy z zakresu funkcjonowania mózgu w ostatnich latach spowodowały sporą pokusę, aby wykorzystać ją do opisu zjawisk zarządczych. Od neuroprzywództwa, przez hormonoosobowość, do neurozarządzania zespołem i własną karierą.

Czy zawsze słusznie?

Czy czasem za bardzo się tego zagadnienia nie upraszcza?

Czy sposób, w jaki się to robi, nie bywa zbyt naiwny?

Czy potrzebujemy tyle „mózgu” w mózgu, żeby lepiej zarządzać?

Te problemy (i kilka  innych) staną się podstawą dyskusji i wymiany myśli podczas spotkania. Nie będzie to wydarzenie o charakterze naukowym, gruntownej wiedzy o funkcjonowaniu mózgu nie należy się zatem spodziewać. 🙂

 

16.10.2019

17:30–19:00

Olivia Business Centre, szczegóły wkrótce

ZAPISZ SIĘ

 

PRELEGENT

Tomasz Owczarek

tomasz owaczrek neuroprzywodztwo

Specjalizuje się w szkoleniach z przywództwa, zarządzania zespołem, motywowania, coachingu, prezentacji, a także w inspiracyjnych wystąpieniach. Wspiera menedżerów w ramach treningów grupowych i indywidualnych, w obszarze tzw. osobistej efektywności.

Jako konsultant, trener i coach realizował projekty w kilkunastu branżach, współpracując z ponad setką organizacji. Współtworzył konferencje i wydarzenia rozwojowe dla największych polskich firm, występując również jako keynote speaker. Realizował filmy instruktażowe i rozwojowe z zakresu prezentacji i wizerunku.

Z wykształcenia magister psychologii, certyfikowany coach ICC, ukończył czteroletni kurs terapii poznawczo-behawioralnej, kurs terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz wiele kursów z zakresu rozwoju.

Certyfikowany moderator Design Thinking, uczestnik kursów z zakresu metod zwinnych w zarządzaniu zespołem, ekonomii behawioralnej, customer experience. Współpracował ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej, współtworząc podyplomową akademię trenerów.

Doświadczenie zawodowe zdobył, pracując m.in. dla firm:

Grupa Żywiec, Bank PKO S.A., Bank PKO BP, Bank BPH, Hestia, Raiffeisen Polbank S.A., Marcopol, Asseco, T-Mobile, Plus, Grupa ENERGA i Grupa LOTOS.