Klub Absolwentów MBA GFKM – 21 września 2017

Powrót do aktualności
Elementem rozwoju ludzi i organizacji jest wiedza jakim wartościami się kierują, co jest dla nich ważne, co myślą, co ich motywuje. Zamiast zgadywać myśli, możemy je zbadać i stworzyć „mapę drogową” pracownika lub całego zespołu. Dzięki metodzie MindSonar® lider, coach, trener wzmacnia korzystne strategie myślenia i precyzyjniej wspiera zespół w osiągnięciu celu. To również wiedza, która pokazuje nam także składniki wspierające i utrudniające samoprzywództwo.
 
MindSonar® dostarcza wiedzę na temat motywacji człowieka, jego sposobów myślenia i nowych możliwości, czyli jak wydobyć z ludzi to co najlepsze.
Podczas spotkania dowiesz się:
  • Jak tworzyć skuteczne zespoły?
  • Jak czerpać korzyści z różnorodności zasobów ludzkich i kreować wartość dodaną w organizacji?
  • Co zyskasz kiedy będziesz mógł przewidzieć kiedy Twoi pracownicy będą zaangażowani a kiedy zirytowani?
  • Co zyskasz jeśli już w czasie rekrutacji przewidzisz funkcjonowanie kandydata na danym stanowisku?
 
21 września (czwartek)
17:00-19:00
Olivia Business Centre, Olivia Gate, 3p.
 
Zapisy:
Aktualizacja 18.09.2017: niestety wyłączamy zapisy.
Ważne! Pierwszeństwo zapisów mają absolwenci studiów Executive MBA w GFKM.
 
PRELEGENT
Hanna Garbowska
Business Coach, konsultant, trener i manager z 17-letnim doświadczeniem w międzynarodowych i krajowych organizacjach. Akredytowany coach International Coach Federation ACC ICF .
Profesjonalny konsultant MindSonar® – badania określającego style myślenia, wartości oraz programy działania w konkretnych sytuacjach.
 
Specjalizuje się w pracy z grupami i zespołami oraz w pracy coachingowej indywidualnej.
Tworzy i prowadzi warsztaty dla sektora prywatnego i publicznego. Realizuje projekty szkoleniowe dopasowane do indywidualnych potrzeb organizacji.
 
Ukończyła studia magisterskie na wydziale zarządzania oraz podyplomowe na kierunku International Bussiness. Jednak to, co ukształtowało jej spojrzenie na biznes i jego rozwój, to 17 lat pracy w roli managera (w tym 14 lat w jednej z najbardziej wymagających branż dóbr luksusowych m.in. w Sephora Polska Sp. z o.o. organizacji należącej do grupy LVMH – światowego lidera dóbr luksusowych).
 
Swoje doświadczenie managerskie oraz biznesowe łączy z coachingiem i technikami trenerskimi opartymi o najnowszą wiedzę z zakresu m.in. motywacji, systemów wartości, stylów myślenia i programów działania w konkretnych sytuacjach – MindSonar@.
 
Zajmuje się zarówno rozwojem działów sprzedaży, jak i tworzeniem i prowadzeniem warsztaówy dla liderów – managerów, wspierając ich w budowaniu wizji, podnoszeniu kompetencji i efektywności.
 
Z pasji do rozwoju człowieka współtworzy i prowadzi warsztaty dotyczące odkrywania talentów kierowane zarówno do młodzieży, jak i osób dorosłych. Prowadziła autorskie projekty m.in. dla Urzędu Miasta Gdynia z zakresu „Innowacje i Rozwój”.
Współprowadzi także warsztaty dla liderów szkół, dyrektorów i nauczycieli w zakresie przywództwa i innowacyjnych i kreatywnych sposobów rozwijania uczniów.
 
Pasjonuje się różnorakimi aspektami motywacji, tym jak wpływają na nią systemy wartości i tym jak świadomie ją uruchamiać, pokonując wewnętrzne ograniczenia.
 
Inspirują ją ludzie i otoczenie, a także powroty do odkrywanej na nowo Toskanii.