Reportaż z Inauguracji i Graduacji Executive MBA w Gdańsku 2018!

Powrót do aktualności

W dniu 19 października 2018 w Wielkiej Hali Dworu Artusa w Gdańsku odbyła się uroczystość Inauguracji XXVIII edycji Międzynarodowego Programu Executive MBA GFKM w języku angielskim i polskim oraz VI edycji programu Executive MBA w języku polskim, organizowanych przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów we współpracy z Uniwersytetem Gdańskim oraz walidowanych przez Rotterdam School of Management Erasmus University oraz Porto Business School przy University of Porto.

Na uroczystość przybyli przedstawiciele władz administracyjnych, samorządowych i municypalnych, korpusu dyplomatycznego, trójmiejskich uczelni, świata biznesu oraz rodzin nowo przyjętych słuchaczy i świeżo upieczonych Absolwentów Executive MBA.

Kulminacyjnym elementem uroczystości było wręczenie dyplomów MBA tegorocznym Absolwentom programów MBA odbywających się w Gdańsku i w Warszawie oraz MBA Energa realizowanego w Gdańsku. Absolwenci MBA otrzymali wiele serdecznych gratulacji i życzeń związanych z nowymi perspektywami zawodowymi wraz z uzyskaniem tytułu Master of Business Administration.

Słuchaczom rozpoczynającym udział w programie MBA życzymy pomyślnego ukończenia studiów, a Absolwentom MBA realizacji wszystkich zamierzeń zawodowych i osobistych. Z niecierpliwością będziemy oczekiwać informacji o Waszych sukcesach!

ZOBACZ FILM

 

JESTEŚ ABSOLWENTEM EXECUTIVE MBA W GFKM?

Dołącz do Klubu Absolwentów MBA GFKM!

Jesteśmy na LinkedIn. Kliknij tutaj

Jesteśmy na Facebooku. Kliknij tutaj