Webinar | Dew-X: Pierwszy, bezpłatny, prosty system workflow

Powrót do aktualności

Wdrożenie systemu workflow jeszcze w zeszłym roku wiązało się nierozerwalnie z koniecznością wydania co najmniej kilkudziesięciu tysięcy złotych, a nierzadko kilkuset. Wszystko zmieniło się wraz z pojawieniem się systemu Dew-X.

Dzięki webinarium:

  • zrozumiesz na czym polega r-ewolucja w workflow
  • dowiesz się w jaki sposób systemy workflow wspomagają optymalizację procesów w firmach
  • nauczysz się tworzyć i modyfikować procesy w Dew-X
  • jeżeli jesteś pracownikiem – zabłyśniesz w swojej organizacji
  • jeżeli jesteś doradcą – uatrakcyjnisz swoją ofertę

Co to jest Dew-X?

To bezpłatny, system klasy workflow – narzędzie do tworzenia i zarządzania obiegiem dokumentów, spraw i zadań oraz archiwum plików.

Do czego służy system workflow?

Do automatyzacji procesów biznesowych w trakcie których dokumenty, sprawy, czy zadania są przekazywane w usystematyzowany sposób pomiędzy kolejnymi osobami. Najczęściej wspomagane w ten sposób są procesy takie jak: obieg faktur, kancelaria pism, akceptacja umów, czy wnioski urlopowe.

Do kogo jest adresowany?

Głównie do firm, ale liczymy, że będzie wykorzystywany też przez stowarzyszenia, fundacje, izby, rady, uczelnie, kluby sportowe itp., a po przełamaniu kilku barier psychologicznych również przez największe firmy i instytucje. Dew-X może być podstawowym system obiegu dokumentów lub uzupełnieniem istniejącego.

Ile kosztuje?

0 zł. Chcemy, aby nasz system był dostępny za darmo – pro publico bono. Nie limitujemy liczby użytkowników, procesów, czy ich instancji. Powyżej wartości bezpłatnej, ograniczane jest tylko miejsce na dysku, ponieważ za to niestety musimy płacić, zwłaszcza, że koszt ten będzie rósł wraz z upowszechnianiem się systemu.

Czy dane i dokumenty są bezpieczne?

Tak. Na potrzeby obsługi Dew-X zawarliśmy umowę z Operatorem Chmury Krajowej. Chmura Krajowa powstała w 2018 roku z inicjatywy PKO Banku Polskiego i Polskiego Funduszu Rozwoju. Jest dziś najbardziej wyspecjalizowanym dostawcą rozwiązań chmury obliczeniowej na polskim rynku. Celem Chmury Krajowej jest przyspieszenie cyfrowej transformacji polskich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Dla Dew-X wybraliśmy Google Cloud Region Warszawa – pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej hub technologiczny globalnego dostawcy chmury publicznej, który powstał dzięki współpracy Google i Chmury Krajowej.

11 października godz. 12:00

Zapisz się