Executive MBA w Białymstoku! NOWOŚĆ!

Powrót do aktualności

Zdobądź dyplom Executive MBA w Białymstoku!

 

Mieszkańcy Białegostoku i północno-wschodniej Polski będą mogli wziąć udział w prestiżowym programie dla menedżerów, organizowanym przez GFKM we współpracy z Politechniką Białostocką. W dniu 12 lipca została podpisana umowa o współpracę przez Prezesa Zarządu Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów Andrzeja Popadiuka i Rektora Politechniki Białostockiej prof. Lecha Dzienisa. Zajęcia w ramach Executive MBA będą się odbywać na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.

GFKM jako partner merytoryczny Politechniki Białostockiej w realizacji Programu Executive MBA zapewni trenerów z wieloletnim doświadczeniem – praktyków biznesu oraz elastyczny i stale dostosowany do zmieniającego się świata biznesu program. Ukończenie programu MBA jest dla uczestników drogą do ugruntowania swojej pozycji na rynku pracy i potwierdzeniem wysokich kompetencji oraz trampoliną do nowych wyzwań zawodowych.

 

Podstawowe informacje:

  • Rekrutacja: do 10 września. Więcej o warunkach rekrutacji tutaj.
  • Czas trwania: 3 semestry
  • Zjazdy: 1 x w miesiącu + on-line
  • Cena: do 31.08.2018 cena to 7 900 zł netto za semestr (po tym terminie cena będzie wyższa o VAT)

 

Instytucją walidującą, potwierdzającą jakość i zbieżność programu ze standardami międzynarodowymi jest Porto Business School. Program Executive MBA Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów otrzymał najwyższą klasę mistrzowską w ratingu oceny jakości programów MBA oferowanych w Polsce od Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM.

 

Rekrutacja: do 10 września 2018 roku

Szczegóły: tutaj