Dorota Godlewska-Werner

Dorota Godlewska Werner to trener biznesowy, konsultant ds. zarządzania zasobami ludzkimi

Specjalizuje się w szkoleniach z obszarów: budowanie zespołu,  kompetencje przywódcze  i komunikacja. Prowadzi również szkolenia z zakresu szeroko rozumianego zarządzania zasobami ludzkimi, np. oceny pracowników oraz obsługi klienta.

Jest Zastępcą Dyrektora ds. Dydaktycznych i pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Pełniła rolę trenera w projektach doradczo-szkoleniowych, min. „Kobieta i Mężczyzna liderami pomorskich przedsiębiorstw”, „Kwalifikacje budujące konkurencyjność firm GKB”, „Wzrost kompetencji pracowników priorytetem polityki kadrowej Grupy BUMAR” i „Nowe technologie kierunkiem rozwoju pracowników i firmy”.  Jej kariera zawodowa obejmuje również projektowanie i koordynowanie sesji Assessment / Development Centre oraz prowadzenie sesji doradztwa indywidualnego i coachingu karier dla pracowników 45+.

Jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie psychologii. Posiada uprawienia pedagogiczne. Ukończyła wiele różnorodnych szkoleń, np. „ Trener jako moderator zmiany i rozwoju w organizacji biznesowej”, „Szkolenie certyfikujące EXTENDED DISC”, „Coaching – skuteczna metoda pracy z klientem”, „Indywidualny Plan Działania” czy „Warsztat pracy Doradcy zawodowego”.

Od 2012 roku współpracuje z Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów w ramach prowadzenia zajęć na studiach MBA z zakresu Psychologicznych aspektów zarządzania i Zarządzania zasobami ludzkimi. Była promotorem i recenzentem kilku prac dyplomowych realizowanych w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując z firmami z branży produkcyjno-handlowej, usługowej i finansowej m.in.:

Stora Enso, Grupa Bumar, PKP Intercity, Wielkopolska Spółka Gazownictwa, BAT, Generali.

Osoby, z którymi współpracuje często podkreślają, że czują się w relacji z Dorotą bezpiecznie. Uczestnicy szkoleń szczególnie doceniają u niej zaangażowanie i dbanie o strukturę zajęć.

Uwielbia podróżować – jej pasją jest odwiedzanie nowych miejsc fizycznie, a także poprzez strony książek oraz podróże kulinarne i fotografia.

Dorota Godlewska-Werner jest autorem i współautorem  licznych artykułów i rozdziałów z zakresu psychologii pracy i organizacji.  W tym między innymi w zakresie: badania kompetencji zawodowych, rozwoju zawodowego, mobilności zawodowej, stresu menedżerskiego, work-life balance.

Autorka publikacji:

– Nieckarz Z., Celińska-Nieckarz S., Godlewska-Werner D. (2013) „Psychologia coachingu biznesowego” Gdańsk: Harmonia Universalis

– Godlewska-Werner D., Szulc. W. (2013) „Test Talentów – diagnoza potencjału edukacyjno-zawodowego młodych matek” w ramach projektu unijnego „Pomysł dla mamy”

– Zawadzka A.M., Niesiobędzka  M., Godlewska-Werner D. (red). (2015) ”Kultura konsumpcji – wartości, cele, dobrostan. Psychologiczne aspekty zjawiska”. Warszawa: Wydawnictwo LiberiLibri

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco o aktualnych wydarzeniach!Dbamy o Twoje dane, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Tak, wyślij mi Newsletter.

FreshMail.pl