Natasza Kosakowska-Berezecka

Natasza Kosakowska-Berezecka

Powrót do kadry

Specjalizuje się w negocjacjach oraz komunikacji międzykulturowej. Dobrze się czuje w tematyce prezentacji publicznych i zarządzania procesem grupowym, zarządzania własną karierą i planowania rozwoju. Doskonale również odnajduje się w obszarach zarządzania czasem, radzenia sobie ze stresem, zarządzania różnorodnością w organizacji, zarządzania zmianą. 

Prowadzi mediacje cywilne i gospodarcze. Jako coach posiada doświadczenie we wspieraniu kadry zarządzającej. Realizowała sesje doradcze oraz coachingowe dla kierowników, dyrektorów, menedżerów, jak i dla specjalistów. Kierowniczka międzynarodowego konsorcjum badawczego PAR Migration Navigator. Jest również autorką i ekspertką programów z zakresu doradztwa. Jej projekt szkoleniowy KiM Kobieta i Mężczyzna Liderami Pomorskich Przedsiębiorstw realizowany przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów został nagrodzony w konkursie na Dobre Praktyki EFS. Występuje jako ekspert medialny dla Gazety Wyborczej, Radia Gdańsk, Dziennika Bałtyckiego oraz Newsweeka. Wykłada na uczelniach polskich i zagranicznych.

Doktor habilitowana z psychologii. Jest również absolwentką Szkoły Trenerów TROP.

W ramach programu MBA GFKM prowadzi zajęcia z zarządzania różnorodnością.

Jej pasją są podróże z dziećmi, z rowerami, pieszo, wodą, lądem, jak się da i gdzie się da. I zawsze dojdzie, gdzie chce, nawet bez mapy.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując m.in. dla:
Energa, BRE Leasing, BRE BANK, Europejskie Centrum Solidarności, Det Norske Veritas, Gdańska Stocznia Remontowa, HSBC, Grupa LOTOS, Polkomtel SA, Schenker.

Od uczestników zajęć otrzymuje same znakomite recenzje:

Bardzo inspirujące i pełne wiedzy szkolenie. Czas mija błyskawicznie!”

Profesjonalizm i kompetencja opakowane w pozytywną energię!”

Niektóre publikacje:
Kosakowska-Berezecka, N., Pawlicka, P., Chrzan-Dętkoś, M. (2011). Women, men and second shift – psychological determinants of work-life balance. Polish Journal of Social Sciences, 6, 123-140.

Kosakowska-Berezecka, N., Żadkowska, M., Gajewska, M., Wroczyńska, A., Znaniecka, M.
(2016). Nawigator Pary. Podręcznik dla par. Gdańsk: Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego.

Kosakowska-Berezecka, N., Żadkowska, M., Gajewska, M., Wroczyńska, A., Znaniecka, M.
(2016). Para na kurs. Podręcznik trenerski. Gdańsk: Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego.