MindHub #2 w Warszawie

Powrót do aktualności

Zapraszamy na pierwsze spotkanie MindHub w Warszawie, organizowane we współpracy z InnVento.

Dla osób ze świata biznesu, startupów, wschodzących jak i dobrze prosperujących przedsiębiorstw. Dla każdego, kto chce się rozwijać i nawiązać nowe, wartościowe relacje biznesowe przy kawie lub herbacie. MindHub to kreatywna przestrzeń wymiany myśli i doświadczeń zawodowych.

 

Ukryci zabójcy projektu. Co zrobić, by dowieźć projekt zgodnie z zamierzeniami?

Zarządzanie projektami stało się bardzo modne. Każdy, kto może, kształci się, certyfikuje, otrzymuje wsparcie w tym obszarze. Dotyczy to głównie średniego i wyższego szczebla zarządzania. Nasza wiedza teoretyczna rośnie wykładniczo, rezultaty zaś…
W trakcie spotkania przedyskutujemy i postaramy się odpowiedzieć na następujące pytania:

 Dlaczego sposób przygotowania projektu do realizacji oraz powiązana z nim dokumentacja jest głównym wrogiem efektywności zarządzania projektu?
 Dlaczego common sense jest ważniejszy od metodyki i ogromnej wiedzy teoretycznej?
 Dlaczego software do zarządzania projektem znacznie bardziej przeszkadza niż pomaga?
 Dlaczego większość spotkań projektowych nie ma w ogóle sensu?
 Dlaczego spotkaniologia w projekcie jest trudna do wyleczenia?


Oraz, co najważniejsze:


 Jak przygotować i nadzorować realizację projektu, by osiągnąć to, co chcemy?
Spotkanie będzie realizowane w formule otwartej dyskusji praktyków, w trakcie której będziemy dzielić się naszym doświadczeniem, wymieniać poglądy i twórczo poszukiwać przełomowych rozwiązań h.

 

 

Gorąco zapraszamy Absolwentów Executive MBA Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.

 

20 lutego 2018

godz. 17:00-19:00

InnVento

ul. Kasprzaka 25, Warszawa

ZAPISY: tutaj

 

PRELEGENT

Tomasz Wrzesiewski – Project manager, mentor, wykładowca MBA i trener biznesu. Jest specjalistą w zakresie zarządzania projektami, zarządzania strategicznego oraz zarządzania sprzedażą. Zanim na trwałe związał swój rozwój zawodowy z obszarem zarządzania projektami i procesami, przez ponad 6 lat był dyrektorem sprzedaży firmy handlowej osiągającej znaczne sukcesy na rynkach europejskich. Koordynował pracę kilkudziesięciuu agentów handlowych I jeszcze liczniejszego zespołu sprzedaży w całej Europie.
Posiada bogate doświadczenie w zakresie budowy i zarządzania zespołami o różnej specjalizacji: prowadził projekty związane z restrukturyzacją dużych i małych firm produkcyjnych i usługowych, organizacji publicznych i non-profit. Realizował między innymi projekt sprzedaży agencyjnej w międzynarodowej firmie oraz proces zarządzania projektami w

Bądźmy w kontakcie!

Facebook