Ostatnie miejsca! Rekrutacja MBA 2017 jeszcze trwa!

Powrót do aktualności

W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że wciąż istnieje możliwość udziału w rekrutacji do Programu Executive MBA!

Ostatnie miejsca dostępne w programach:

Wybór programu MBA to analiza kilkunastu programów MBA, wybór kadry oraz opinii absolwentów. GFKM w ciągu 25 lat wykształciło 2 600 absolwentów MBA. To historia, która nauczyła nas jak dbać o program, jak go modyfikować, unowocześniać, zmieniać – tak jak dynamicznie zmienia się świat dookoła nas.

To doświadczenie sprawiło, że absolwenci znają nas i nasz program jako najbardziej praktyczny. Nasza kadra to wyselekcjonowani trenerzy. Zaś słuchacze przechodzą rozmowę kwalifikacyjną, dzięki czemu wybieramy doświadczonych i zmotywowanych liderów. Tworzymy grupy, które chcą dzielić się wiedzą i doświadczeniem, które po latach pracy – chcą się rozwijać i lepiej rozumieć świat biznesu. Dzięki temu budujesz coś więcej niż sieć kontaktów biznesowych – budujesz przyjaźnie.

 

Co zyskujesz?

  • Możliwość  wyjazdu na sesję zajęciową na uczelni zagranicznej – RSM Erasmus lub IAE Aix-Marseille.
  • Esencja wiedzy, którą powinien posiadać każdy menedżer i przedsiębiorca.
  • Zaufanie wśród pracodawców. Ukończenie programu z dyplomem Master of Business Administration jest synonimem bardzo szerokiej i praktycznej wiedzy biznesowej. To jak znak najwyższej jakości w edukacji.
  • Executive MBA otwiera możliwości na nową, lepszą pracę już w trakcie trwania programu.

Co powinieneś wiedzieć o MBA?