Praktyczny webinar | Capsim Inbox – innowacyjne narzędzie rozwoju kompetencji

Powrót do aktualności

O tym jak mikrosymulacje pozwalają na diagnozę kompetencji pracowników, analizę mocnych i słabych stron oraz umożliwiają planowanie indywidualnych programów rozwojowych opowie Patryk Wardziński! Wszystkie osoby związane z HR-em i zainteresowane assessment i development center zapraszamy na praktyczny webinar, który odbędzie się już 26.04 o godzinie 12:00. Na uczestników czeka wyjątkowa możliwość zdobycia bezpłatnego dostępu do platformy Capsim! Liczba miejsc ograniczona.

Czym jest Capsim Inbox?

Capsim Inbox to oparta na symulacji metoda oceny kompetencji, która pozwala na analizę mocnych i słabych stron oraz zaprojektowanie indywidualnego programu rozwojowego dla Twoich pracowników. Udział w webinarze to szansa nie tylko na poznanie nowego narzędzia, ale także okazja do uzyskania tymczasowej licencji i darmowego dostępu do platformy Capsim! GFKM jest wyłącznym partnerem firmy w Polsce i jedynym podmiotem, które wykorzystuje narzędzia Capsim w swojej ofercie. Zapisz się już teraz! Liczba miejsc ograniczona.

Dla kogo jest to spotkanie?

Reprezentujesz dział HR? Interesują Cię innowacyjne narzędzia i nowoczesne metody? Szukasz alternatywy dla klasycznych assessment i development center? Zastanawiasz się w jaki sposób skutecznie i praktycznie projektować programy rozwojowe dla swoich pracowników? Zapraszamy na spotkanie poświęcone narzędziu Capsim Inbox.

Co w programie szkolenia online?

  • Capsim Inbox – wprowadzenie do narzędzia
  • Mechanika działania i korzyści
  • Trzy możliwe ścieżki wykorzystania mikrosymulacji i rozwijania talentów
  • Dostępne scenariusze i możliwość tworzenia indywidualnej symulacji na potrzeby danej firmy
  • Bezpłatne licencje dla uczestników szkolenia i możliwość przetestowania Capsim Inbox!


Spotkanie poprowadzi:
Patryk Wardziński

Patryk Wardziński jest coachem z akredytacją ACC International Coach Federation. Posiada Marketplace Simulations Trainer Certificate. Ukończyłem programy Akademia Młodego Lidera, Pracownia Liderów NGO’s oraz III stopień Akademii Liderów Prawa w Akademii Trenera. Jest absolwentem analityki biznesowej na Politechnice Gdańskiej oraz psychologii organizacji i zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim.

Zrealizował już ponad 180 dni szkoleniowych, prowadząc lub współprowadząc warsztaty. Szkoli głównie z umiejętności „miękkich” menedżerskich: budowanie zespołu, motywowanie, komunikacja, obsługa klienta, zarządzanie zespołem, wystąpienia publiczne itp. Od 2017 roku prowadzi regularne sesje coachingowe. Od 2018 roku współprowadzi zajęcia w Programie Executive Master of Business Administration.

26 kwietnia godz. 12:00

Zapisz się
Patryk Wardziński
Jestem psychologiem biznesu, specjalizuję się w dziedzinie podejmowania decyzji, uczenia się oraz szlifuję kompetencje w zakresie doskonalenia komunikacji w zespole. Wspieram w zdobywaniu doświadczenia w sztuce zarządzania poprzez prowadzenie warsztatów z wykorzystaniem symulacyjnych gier decyzyjnych i prowadzenie coachingu. Szczególny nacisk...