GFKM z nagrodą Olivia Prize 2023!

Powrót do aktualności

GFKM Masters: Pomorski Turniej Gier Decyzyjnych został doceniony w IV edycji  konkursu Olivia Prize! Projekt otrzymał nagrodę w kategorii Olivia Pro Bono dla projektu o charakterze społecznym, realizowanego indywidualnie lub zespołowo przez Rezydentów Olivii Centre.

O konkursie

Konkurs Olivia Prize ma na celu wyróżnić najlepsze projekty realizowane przez Rezydentów największego w Polsce centrum mixed-use. Co roku zgłoszenia rozpatrywane są w trzech kategoriach:

  • Olivia Business – dla projektu o charakterze ekonomicznym lub biznesowym, realizowanego indywidualnie lub zespołowo przez Rezydentów
  • Olivia Pro Bono – dla projektu o charakterze społecznym, realizowanego indywidualnie lub zespołowo przez Rezydentów
  • Olivia Eco – dla projektu o charakterze ekologicznym, realizowanego indywidualnie lub zespołowo przez Rezydentów

Dodatkowo przyznawana jest także nagroda specjalna Olivia Impact dla projektu, który miał największy, pozytywny wpływ na otoczenie, w obszarze biznesowym, społecznym lub ekologicznym. Ta nagroda specjalna jest przyznawana według wyboru Jury spośród wszystkich zgłoszonych inicjatyw.

Uroczysta gala rozdania nagród

Wręczenie nagród odbyło się w środę, 31 stycznia podczas uroczystej gali, zorganizowanej na 34. piętrze Olivia Star. Statuetkę oraz dyplom odebrali osobiście inicjator i realizator projektu Patryk Wardziński oraz wspierający realizację działań non-profit GFKM Krzysztof Jędrzejewski.

Jako trener, widzę, że uczniowie nie tylko zdobywają umiejętności biznesowe, ale uczą się poprzez emocje i doświadczenia. W trakcie Turnieju nie tylko rozwijają ducha przedsiębiorczości, ale także zdobywają cenne lekcje współpracy zespołowej i umiejętności efektywnego podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku. W imieniu całego zespołu bardzo dziękuję za to wyróżnienie i mam nadzieję, że przyczyni się ono do większej rozpoznawalności GFKM Masters na Pomorzu. Zachęcamy do udziału wszystkie zainteresowany szkoły! – mówi organizator wydarzenia i certyfikowany trener Patryk Wardziński.

Wśród tegorocznych laureatów znaleźli się: Energa, Agencja Rozwoju Pomorza oraz pani Edyta Bieniasz-Krzywiec z firmy Bayer. Ponadto wyróżniono inicjatywy zgłoszone przez EPAM Polska, Black Pearls VC, O4 Coworking i Bayer. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym przedsiębiorstwom wspaniałych inicjatyw, mających pozytywny wpływ na nasze otoczenie.

GFKM Masters: Pomorski Turniej Gier Decyzyjnych

Pomorski Turniej Gier Decyzyjnych to projekt, który ma na celu przekazać młodzieży wiedzę z zakresu zarządzania i przedsiębiorczości. To szansa na sprawdzenie własnych umiejętności i kompetencji nie tylko w kontekście analiz biznesowych, ale także w pracy zespołowej. Czteroosobowe drużyny rywalizują ze sobą na jednym rynku, wpływają na pozycję własnej firmy i starają się przebić konkurencję.

Organizatorzy wierzą, że projekt wspiera młode talenty, pokazując im jak ogromny potencjał w nich drzemie! Wśród uczniów i uczennic pomorskich szkół średnich jest wiele przyszłych liderów, menedżerów i przywódców! GFKM zapewnia możliwość zdobycia cennego doświadczenia pod okiem wykwalifikowanych trenerów biznesu. Zespoły pracują na strategicznych grach biznesowych Marketplace Simulations. Na co dzień są one wykorzystywane w trakcie kształcenia uczestników programu Executive MBA. Zajęcia prowadzą Krystyna Połubińska i Patryk Wardziński, którzy na co dzień pracują w kadrą menedżerską średniego i wyższego szczebla.

Więcej na temat ostatniej edycji Turnieju znajdziecie w artykule: Nowi mistrzowie wybrani w GFKM Masters: III Pomorskim turnieju gier decyzyjnych. Już teraz zapraszamy do obserwowania naszych działań w ramach organizacji kolejnej edycji projektu na stronie https://gfkmmasters.pl/.

 

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Mieczysława Struka, Marszałka Województwa Pomorskiego. Patronatu udzieliło także Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Partnerami wydarzenia były: Olivia Star Top i Intel. Dziękujemy za udział i do zobaczenia w przyszłym roku!

Sylwetki naszych trenerów zaangażowanych w projekt ⬇⬇⬇

Krystyna Połubińska
Specjalizuje się w szkoleniach dedykowanych kadrze kierowniczej wszystkich szczebli w obszarze zarządzania strategicznego oraz doskonalenia umiejętności menedżerskich w oparciu o symulacyjne gry decyzyjne. Jako Dyrektor Zarządzający w firmie Sircom sp. z o.o. zajmowała się budowaniem jej wizerunku oraz wprowadzaniem nowych...
Patryk Wardziński
Jestem psychologiem biznesu, specjalizuję się w dziedzinie podejmowania decyzji, uczenia się oraz szlifuję kompetencje w zakresie doskonalenia komunikacji w zespole. Wspieram w zdobywaniu doświadczenia w sztuce zarządzania poprzez prowadzenie warsztatów z wykorzystaniem symulacyjnych gier decyzyjnych i prowadzenie coachingu. Szczególny nacisk...