Podsumowanie | VII Akademia Młodego Lidera

Powrót do aktualności

Zakończyła się VII Akademia Młodego Lidera, w której wzięło udział 18 uczestników i uczestniczek. Po pięciu dniach szkoleniowych pełnych nowej wiedzy, ćwiczeń grupowych, testów, analiz, dyskusji i inspiracji osoby ze 100% frekwencją otrzymały certyfikaty.

Akademia Młodego Lidera

AML to bezpłatne 5-dniowe warsztaty dla osób pragnących dowiedzieć się więcej na temat zarządzania i przywództwa. Zajęcia prowadzą eksperci, certyfikowani trenerzy z ogromnym doświadczeniem w biznesie, którzy na co dzień pracują z wieloma różnymi firmami lub menedżerami w ramach Programu Executive MBA.

Celem Akademii jest rozwój kompetencji menedżerskich u osób wywodzących się z organizacji, fundacji, stowarzyszeń, startupów, które potrzebują sprawnych liderów, a mają ograniczony budżet na rozwój własny czy pracowników. To szansa dla początkujących przedsiębiorców na zdobycie cennej wiedzy, gwarantującej sukces w biznesie.

Program VII edycji projektu

Uczestnicy wzięli udział w pięciu warsztatach:

AML to idealny czas, by nie tylko zdobyć nową wiedzę i umiejętności, ale także nawiązać nowe znajomości i wymienić się doświadczeniami. Oprócz standardowych warsztatów, słuchacze poznają historię ludzi biznesu i zdobędą umiejętności oparte o prawdziwe business case study.

Prowadzący zajęcia to trenerzy i trenerki z ogromnym doświadczeniem nie tylko w prowadzeniu warsztatów i szkoleń, ale także z biznesowym know-how i własnym bagażem pracy w danej dziedzinie. Są prawdziwymi ekspertami w swoich obszarach. Więcej szczegółów na stronie akademiamlodegolidera.pl.

Opinie Młodych Liderów

W VII edycji wzięło udział 18 uczestników i uczestniczek. Na koniec uczestnicy ze 100% frekwencją otrzymali certyfikaty. Mamy nadzieję, że to potwierdzenie zaangażowania, chęci rozwoju i poszerzenia perspektyw pozwoli Absolwentom Akademii Młodego Lidera zdobyć nowe okazje do pokazania swojego potencjału i wykorzystania nowo nabytych kompetencji w praktyce.

Dziękujemy partnerowi wydarzenia Inkubator Starter za świetną współpracę, zaangażowanie i pomoc w organizacji Akademii.