Webinar | Odkryj Mindset Lidera

Powrót do aktualności

GFKM wykonała badania na ponad 200 menedżerach w Polsce w zakresie Mindsetu Lidera używając do tego celu narzędzia MindSonar. Jeśli chcesz poznać wyniki badań i płynących z nich wniosków – zapraszamy na webinar 6 marca!

Czym jest MindSonar?

MindSonar jest narzędziem badającym systemy wartości ludzi oraz style myślenia. To pierwsze narzędzie psychometryczne dokonujące pomiaru sposobu myślenia osób w konkretnych sytuacjach (kontekstach), dlatego dostarcza niezbędną wiedzę wspierającą zmianę strategii mentalnych, zmianę zachowań oraz zmianę postaw.

Test Mindsonar, różni się od prawie wszystkich innych testów psychologicznych. Testy osobowości powiedzą ci, kim jesteś jako osoba – zawsze i niezależnie od okoliczności. MindSonar zmierzy jak myślisz w konkretnej sytuacji. Zakłada, że ​​możesz myśleć inaczej w różnych sytuacjach. Nie będziesz więc „wkładany do pudełka” lub „przypięty do typu”. MindSonar nie zakłada, że ​​dany styl myślenia jest dobry czy zły, zakłada raczej, że ​​każdy styl myślenia ma swój czas i miejsce, w którym może być pomocny.

Dla kogo jest to spotkanie?

  • coachów i trenerów

  • menedżerów i właścicieli firm

  • specjalistów HR

  • HR Business Partners

  • specjalistów ds. rekrutacji, onbardingu, zarządzania talentami

  • psychologów i terapeutów


Spotkanie poprowadzą:
Dominik Pieczewski i Tomasz Zawadzki

Dominik Pieczewski GFKM będzie rozmawiać na ten temat z Tomaszem Zawadzkim, analitykiem mindsetu, osobą odpowiedzialną za rozwój MindSonar w Polsce. Interesujesz się tym jak działa sposób myślenia Lidera? Ciekawi Cię jak można mierzyć mindset człowieka w danej roli, sytuacji? Zapisz się!

6 marca godz. 14:30

Zapisz się
Dominik Pieczewski
Specjalizuje się w szkoleniach z kierowania zespołem, komunikacji interpersonalnej, procesu sprzedaży, negocjacji handlowych, obsługi klienta, wystąpień publicznych oraz systemów ocen okresowych. Jest ekspertem w zakresie badań testami kompetencyjnymi – tą metodą przebadał ponad 1 000 osób. Posiada ponad 7 lat...
Tomasz Zawadzki
Tomasz Zawadzki jest dyrektorem generalnym w firmie MindSonar® Polska. Wraz z ekspertami holenderskimi prowadzi warsztaty certyfikacyjne w tej metodzie badania systemów wartości ludzi i ich hierarchii wartości. Od 17 lat jest trenerem kompetencji miękkich. Specjalizuje się w procesach sprzedaży. Współpracuje...