Webinar | Zmiana Mindsetu Pracownika

Powrót do aktualności

Sprawdź czego możesz dowiedzieć się dzięki analizie case study naszych ekspertów MindSonar, którzy przedstawią profile stylów myślenia i wartości osób w kontekście pozytywnej zmiany. Ciekawi Cię jak można mierzyć mindset człowieka w danej roli, sytuacji? Przeznacz pół godziny na webinar – 27 marca o 9:30!

Czym jest MindSonar?

MindSonar jest narzędziem badającym systemy wartości ludzi oraz style myślenia. To pierwsze narzędzie psychometryczne dokonujące pomiaru sposobu myślenia osób w konkretnych sytuacjach (kontekstach), dlatego dostarcza niezbędną wiedzę wspierającą zmianę strategii mentalnych, zmianę zachowań oraz zmianę postaw.

Wszyscy chcemy mieć zaangażowanych, skutecznych i zadowolonych pracowników. Według Carol Dweck firmy mogą promować myślenie, że pracownik po prostu ma „to coś” lub tego nie ma, albo też mogą wspierać nastawienie na rozwój oraz mindset ukierunkowany na wzrost. A mindset, czyli sposób myślenia można mierzyć, wspierać jego zmianę, wpływać na skuteczność. Podczas webinaru dowiesz się jak wykorzystać narzędzie MindSonar do zmiany mindsetu pracowników!

Dla kogo jest to spotkanie?

  • coachów i trenerów

  • menedżerów i właścicieli firm

  • specjalistów HR

  • HR Business Partners

  • specjalistów ds. rekrutacji, onbardingu, zarządzania talentami

  • psychologów i terapeutów

Spotkanie poprowadzą: Dominik Pieczewski i Tomasz Zawadzki

Dominik Pieczewski GFKM będzie rozmawiać na ten temat z Tomaszem Zawadzkim, analitykiem mindsetu, osobą odpowiedzialną za rozwój MindSonar w Polsce. Przedstawią studia przypadków profili stylów myślenia i wartości osób w dużej pozytywnej zmianie. Interesujesz się tym jak działa sposób myślenia i jak można na niego wpływać? Ciekawi Cię jak można mierzyć mindset człowieka w danej roli, sytuacji? Zapisz się!

27 marca godz. 9:30

Zapisz się
Dominik Pieczewski
Specjalizuje się w szkoleniach z kierowania zespołem, komunikacji interpersonalnej, procesu sprzedaży, negocjacji handlowych, obsługi klienta, wystąpień publicznych oraz systemów ocen okresowych. Jest ekspertem w zakresie badań testami kompetencyjnymi – tą metodą przebadał ponad 1 000 osób. Posiada ponad 7 lat...
Tomasz Zawadzki
Tomasz Zawadzki jest dyrektorem generalnym w firmie MindSonar® Polska. Wraz z ekspertami holenderskimi prowadzi warsztaty certyfikacyjne w tej metodzie badania systemów wartości ludzi i ich hierarchii wartości. Od 17 lat jest trenerem kompetencji miękkich. Specjalizuje się w procesach sprzedaży. Współpracuje...