MBA – czy warto? Opinie Absolwentów i Słuchaczy

Powrót do aktualności

Do końca sierpnia trwa rekrutacja do Programu Executive MBA Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów. Nadal zastanawiasz się czy warto? Obejrzyj nagrania, w których swoimi doświadczeniami dzielą się Absolwenci i obecni Słuchacze GFKM.

Szkoła Biznesu im. Profesora Wojciecha Rybowskiego specjalizuje się w szkoleniach i projektach rozwojowych dla menedżerów średniego i wyższego szczebla. Jedną z najważniejszych usług GFKM jest Program Executive MBA, realizowany już od wielu lat. Doświadczenie biznesowe i stała dbałość o podnoszenie jakości sprawdzonych usług sprawiają, że już ponad 4 tysiące menedżerów i menedżerek skończyło studia Executive Master of Business Administration właśnie w GFKM!

Zagraniczne akredytacje, certyfikaty, liczne współprace międzynarodowe i międzysektorowe to ważne wskaźniki jakości i zalety udziału w Programie Executive MBA w GFKM. Ważniejsza jest jednak opinia samych Słuchaczy i Absolwentów. To oni są prawdziwym dowodem na to, że MBA w GFKM to po merytoryczny i nowoczesny program, który kształci liderów gotowych na wszystkie wyzwania.Zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi treściami, które są dostępne w Strefie Wiedzy GFKM:

Zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi treściami, które są dostępne w Strefie Wiedzy GFKM: