Zarządzanie projektami

Lista szkoleń

pobierz pdf

Skuteczne Zarządzanie Projektem

Symulacja projektu

22.06.2023
23.06.2023
Gdańsk
1650 zł + 23% VAT

NOWOŚĆ Kierowanie Projektem Europejskim

Jak skutecznie pozyskać środki europejskie

09.10.2023
10.10.2023
Gdańsk
2050 zł + 23% VAT

Podyplomowe Studia Zarządzania Projektami (Project Management) - Gdańsk

21.10.2023
23.06.2024
Gdańsk
9900 zł + 23% VAT (wpisowe 250 zł + 23% VAT)

Jak wybrać optymalną metodykę prowadzenia projektu, wdrażać optymalne praktyki i osiągać wyznaczone cele? Poznaj ofertę szkoleń i studiów podyplomowych GFKMu i zyskaj wiedzę i narzędzia, dzięki którym planowanie i zarządzanie stanie się prostsze i bardziej efektywne. Wybierz wygodną formę zdobywania kompetencji i zapisz się na jeden z naszych szkoleń lub podyplomowych studiów.

Szkolenie zarządzanie projektami GFKM

Prowadzenie projektów to wyzwanie nawet dla doświadczonych menedżerów. Szacuje się, że około 30 proc. przedsięwzięć kończy się niepowodzeniem. W trakcie zajęć pokażemy Wam, jak uniknąć błędów i jak sprawnie osiągnąć cel biznesowy. Projekt manager to szkolenie, w trakcie którego poznasz najlepsze praktyki i dowiesz się, jak stać się nowoczesnym liderem. Zajęcia realizowane w dynamicznej formule pozwolą Ci przyswoić wiedzę, poznać innowacyjne techniki, jak i dowiedzieć się, jak je wdrożyć podczas realizacji kolejnego przedsięwzięcia.

Podyplomowe Studia Zarządzania Projektami, czyli Project management – studia podyplomowe

Starannie opracowany program nauczania podzielony jest na bloki tematyczne – każdy z nich rozwija inne kompetencje Uczestników. Po ukończonym programie każdy z uczestników będzie mógł w pełni wykorzystać zdobytą wiedzę oraz umiejętności. Naszą ofertę kierujemy do kadry zarządzającej oraz osób, które w przyszłości pragną dołączyć do grona liderów zespołu.